خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

معلمان نمونه اصفهان

  کد خبر: 82057009 (5308821) | تاریخ خبر: 12/02/1395 | ساعت: 13:6|
  • Google+
  • Cloob

  تغيير در گزينش معلمان نمونه استان اصفهان

  سميرم، اصفهان- ايرنا- و نيروي انساني آموزش و پرورش استان اصفهان گفت:امسال روند انتخاب و روش مشخص شدن معلمان و فرهنگيان نمونه در استان اصفهان با تغييراتي همراه بود" href="http://www.irna.ir/esfahan/fa/News/82057009/" target="_blank">معاون پژوهش، برنامه ريزي و نيروي انساني آموزش و پرورش استان اصفهان گفت:امسال روند انتخاب و روش مشخص شدن معلمان و فرهنگيان نمونه در استان اصفهان با تغييراتي همراه بود.

   در گزينش معلمان نمونه استان اصفهان" class="FloatAlt Border1 MainImage" id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_Image1" style="BORDER-BOTTOM: 0px; BORDER-LEFT: 0px; PADDING-BOTTOM: 10px; MARGIN: 0px; PADDING-LEFT: 10px; WIDTH: 330px; PADDING-RIGHT: 10px; MAX-WIDTH: 100%; FLOAT: left !important; HEIGHT: 220px; BORDER-TOP: 0px; BORDER-RIGHT: 0px; PADDING-TOP: 10px" src="http://img7.irna.ir/1395/13950212/82057009/82057009-70691155.jpg" complete="true" />

                          اكبر پناهي روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: امسال اين موضوع به ادارات كل آموزش و پرورش استان ها تفويض شد و هر استان به تشخيص خود، طرحي متفاوت در اين زمينه پياده و اجرا كرد.
  وي افزود : در شاخص هاي تعيين معلم نمونه از سوي وزارتخانه شركت در همايش هاي ملي، تاليف كتاب، مقالات آي اس اي و سوابق ديگر در انتخاب معلم نمونه مدنظر بود .
  به گفته پناهي، در آن روش وزارتي و سراسري سابق كلاس و مدرسه و اينكه نظر و ديدگاه ها درباره همان معلم يا نمونه بودن ديگر معلمان چيست مطرح و مورد سنجش نبود.
  اين مسئول تعليم و تربيت استان اصفهان تصريح كرد: لحاظ نشدن شاخص هايي همچون ايثارگري، پژوهش هاي كاري و صلاحيت هاي حرفه اي در كلاس اشكال جدي نحوه انتخاب سابق بود بنابراين شاخص انتخاب را به خود معلمان واگذار كرديم.
  پناهي با اشاره به اين سطح انتخاب در خود مدارس و در مرحله بعد انتخاب منطقه اي و استاني توضيح داد: در مرحله انتخاب منطقه اي براي اينكه شاخص ها پراكنده نشوند و مشكلي در معيارها و سنجه ها ايجاد نشود سند تحول بنيادين و ساحت هاي مشخص شده آن همچون اخلاقي و اعتقادي، زيستي، بدني، علمي و سياسي را معيار قرار داديم.
  وي خاطر نشان كرد: در بخش انتخاب و معرفي معلم نمونه استاني هم كارگروهي در ادارات تشكيل شد كه برخي شاخص ها علاوه بر معيارهاي استان، همچون شناخت قبلي و سوابق، عملكرد كاري شش ماهه اول سال و رزومه كاري در آن لحاظ شد.
  وي در خصوص نحوه قدرداني از معلمان در سه سطح مدرسه، منطقه و استاني توضيح داد: معلمان در مدارس مورد تقدير مدير و انجمن اوليا و مربيان قرار مي گيرند اما در سطح منطقه فرماندار بعنوان رييس شوراي منطقه اي آموزش و پرورش هر شهرستان از معلم نمونه منطقه اي تجليل خواهد كرد.
  معاون آموزش و پرورش اصفهان يادآور شد: تكريم و تقدير از 227 معلم نمونه استاني نيز با حضور استاندار 18 ماه جاري در دانشگاه آزاد اسلامي خوراسگان اصفهان برگزار مي شود.
  ت/7147/ 6022


  این مطلب تا کنون 16 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : نمونه ,معلم ,معلمان ,اصفهان ,استان ,منطقه ,معلم نمونه ,استان اصفهان ,نمونه استاني ,استاني توضيح ,انتخاب منطقه ,معلم نمونه استاني ,
  معلمان نمونه اصفهان

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر