خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

اصفهان- مراسم سردار فولادگر

  کد خبر: 81918954 (5104974) | تاریخ خبر: 23/10/1394 | ساعت: 12:23|
  • Google+
  • Cloob

  سردار صفوی: 

   سیاست آل سعود در امتداد سیاست صهیونیستهاست

  اصفهان- ایرنا- در امور نیروهای مسلح گفت: سیاست های سعودی ها در امتداد وهمسو با سیاست صهیونیست ها در منطقه است" href="http://www.irna.ir/esfahan/fa/News/81918954/" target="_blank">مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در امور نیروهای مسلح گفت: سیاست های سعودی ها در امتداد وهمسو با سیاست صهیونیست ها در منطقه است.

  در امتداد سیاست صهیونیستهاست" class="FloatAlt Border1 MainImage" id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_Image1" style="BORDER-BOTTOM: 0px; BORDER-LEFT: 0px; PADDING-BOTTOM: 10px; MARGIN: 0px; PADDING-LEFT: 10px; WIDTH: 330px; PADDING-RIGHT: 10px; MAX-WIDTH: 100%; FLOAT: left !important; HEIGHT: 220px; BORDER-TOP: 0px; BORDER-RIGHT: 0px; PADDING-TOP: 10px" src="http://img7.irna.ir/1394/13941023/81918954/81918954-70443139.jpg" complete="true" />

                             سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم صفوی روز چهارشنبه در مراسم بزرگداشت سردار علی اصغر فولادگر از جانباختگان فاجعه منا در اصفهان تصریح کرد: امروز جنوب غرب آسیا شرایط بسیار پیچیده ای دارد که نقش سعودی ها در آن کلیدی است.
  وی خاطر نشان کرد: ائتلاف آمریکایی، سعودی عربی و اسرائیلی پنج سال است که سوریه، عراق و یمن را به آتش کشیده اند.
  سردار صفوی تاکید کرد: آنها در کشور مسلمان سوریه به دنبال سرنگونی بشار اسد و جایگزین کردن رژیمی حامی اسرائیل هستند.
  فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در این بین نقش سعودی ها در تجهیز و تشکیل گروه های تروریستی و ایجاد فتنه در دیگر کشورها محوری است.
  وی تاکید کرد: آل سعود بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بیشترین خباثت ها و شیطنت ها را بر علیه کشورمان داشته که بیشترین آن در جنگ هشت ساله در کمک به صدام و غربی ها بر علیه ایران بود.
  سرلشکر صفوی ادامه داد: در پنج سال اخیر بیش از 250 هزار سوری به شهادت رسیده اند و 9 میلیون عراقی و سوری آواره شدند.
  دستیار رهبر معظم انقلاب در امور نیروهای مسلح اضافه کرد:سعودی ها ماهانه دو تا 10 هزار دلار به تروریست هایشان حقوق می دهند تا منطقه را در ناامنی نگه دارند و امنیت اسرائیل تامین شود.
  وی تصریح کرد: تنها در چهار سال گذشته آمریکایی ها و غربی ها بیشتر از 50 میلیارد دلار سلاح و ادوات جنگی به کشورهای عربی فروخته اند که 30 میلیارد دلار آن از سوی عربستان بوده است.
  وی نقش سعودی ها در این جنگ نیابتی آمریکایی صهیونستی را محوری برشمرد و افزود: به آنها توصیه می کنیم سرنوشت صدام را فراموش نکنند و بدانند آمریکا و غربی ها نجات دهنده و وفادار نیستند.
  سردار سرلشکر رحیم صفوی همچنین به ویژگی های شخصیتی مهاجر الی الله سردار فولادگر اشاره کرد و گفت: آن مرحوم کارهای زیادی در توسعه فرهنگ شیعی داشت و در این راه عافیت طلبی نمی شناخت.
  مراسم ختم مهاجر الی الله سردار علی اصغر فولادگر در حسینیه قائمیه اصفهان با حضور اقشار مختلف مردمی، بسیجیان، پاسداران، استاندار اصفهان، نمایندگان مجلس، مسئولان نظامی و دیگر اقشار برگزار شد.
  / 6022 ت/7147/


  این مطلب تا کنون 9 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : سردار ,سعودی ,صفوی ,غربی ,دلار ,انقلاب ,انقلاب اسلامی ,میلیارد دلار ,الله سردار ,اصغر فولادگر ,رحیم صفوی ,
  اصفهان- مراسم سردار فولادگر

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر